Darmowa dostawa na zamówienie powyżej 250zł

Zabezpieczenie

Jesteśmy w stanie zapewnić, ze zakupy w naszym sklepie internetowym są całkowicie bezpieczne.

Sklep stosuje protokół SSL (Secure Socket Layer), który jest najbezpieczniejszym dostępnym obecnie sposobem ochrony przekazywanych danych. Podczas składania zamówienia czy wpisywaniu swoich danych jesteś całkowicie chroniony ponieważ ten protokół ma za zadanie zakodować wysyłane przez Ciebie dane oraz informacje z Twojej przeglądarki. Takie zakodowane dane dopiero po bezpiecznym dotarciu na nasz serwer zostają poddane dekodowaniu. Informacje wysyłane przez serwer do Ciebie również są kodowane, a po bezpiecznym dotarciu do Ciebie zostają dekodowane.

Aby sprawdzić czy faktycznie jesteś w bezpiecznym połączeniu zwróć uwagę na adres strony. Przed adresem powinien znajdować się zapis "https:// zamiast "http://.

Pamiętaj, że kiedy logujesz się do naszego sklepu z urządzeń, których nie jesteś właścicielem - upewnij się, że nikt nie będzie miał dostępu do Twojego konta poprzez wylogowanie się oraz zamknięcie przeglądarki po zakończeniu odwiedzin. Inaczej ktoś inny korzystając z takiego urządzenia zaraz po Tobie może mieć dostęp do Twojego konta.

Płatności

Paynow_Logo

Zapewniając klientowi obszerny wybór możliwości zapłaty, bezpieczeństwo, szybkość oraz prostotę obsługi nasze transakcje obsługuje serwis Paynow. Po wybraniu tej opcji zapłaty za nasze produkty klient ma dostęp do dokonania płatności z obszernej listy banków, a także możliwość zapłaty za pomocą usługi BLIK.

Spis banków/płatności obsługiwanych przez serwis Przelewy24mBank, BOŚ Bank, Santander, Envelo Bank, Millenium, PBS Bank, Toyota Bank, Alior Bank, Pekao24, Citi Handlowy, Getin Bank, Nest Bank, Noble Bank, Plus Bank, BNP Paribas, PKO, Inteligo, Credit Agricole, Noble Bank, ING Bank Śląski, T-Mobile, BLIK.

Przelew Tradycyjny


Jeżeli nie posiadasz konta bankowego lub po prostu nie chcesz dokonywać przelewu z pomocą serwisu Paynow to nie musisz się martwić. Nasz sklep internetowy również obsługuje tradycyjne przelewy - wykonane samodzielnie lub na poczcie czy w oddziale banku. Po wybraniu tej metody płatności ukażą Ci się dane, których należy użyć w przypadku chęci zapłaty za produkty metodą tradycyjną.